główna zawartość strony

Z przymrużeniem oka

14 października 2019 roku, z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się niecodzienna uroczystość, przygotowana przez Samorząd Uczniowski, pod czujnym okiem opiekuna SU - Pani Renaty Bulewicz – Garstki.

Świętowanie rozpoczęło się od oficjalnego powitania wszystkich gości, wręczenia przez uczniów kwiatów, rozdania Nagród Burmistrza Krośniewic i Nagród Dyrektora zasłużonym nauczycielom, pracownikom szkoły. Nastąpiło złożenia życzeń przez Burmistrz Krośniewic, Panią Katarzynę Erdman i Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Krośniewicach, Pana Waldemara Pietrzaka.

Oprócz oficjalnej części, młodzież liceum przygotowała spektakl „Dynastia”, czyli jeden dzień z życia nauczyciela w szkole. Zgodnie z hasłem „Z przymrużeniem oka…”, na wesoło, w komediowy sposób, uczniowie przedstawili przebieg posiedzenia Rady Pedagogicznej, wcielając się w konkretne postacie, prezentując wcześniej przygotowany film. Przedstawienie dostarczyło wszystkim mnóstwo śmiechu i rozrywki, zadowolenie widowni potwierdziły oklaski. Wszyscy goście, włącznie z młodzieżą, zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców.