główna zawartość strony

XVI edycja szkolnego Konkursu Chemiczno – Matematycznego rozstrzygnięta

24 maja uczniowie naszego gimnazjum i liceum przystąpili do szkolnego Konkursu Chemiczno – Matematycznego. Łącznie w konkursie wzięło udział 35. uczniów. Jak co roku uczestnicy rozwiązywali test składający się z dwóch części: chemicznej i matematycznej. Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostali:

Krystian Szram z kl. II LO – I miejsce, otrzymał bon o wartości 220 zł,

Konrad Kłaniecki z kl. III b – II miejsce, w nagrodę otrzymał bon o wartości 180 zł,

Justyna Ujazdowska z kl. III b – III miejsce, otrzymała bon o wartości 150 zł,

Zuzanna Ogórek z kl. III b – IV miejsce, otrzymała bon o wartości 100 zł.

W ramach otrzymanych bonów pieniężnych uczniowie sami dokonali wyboru i zakupu nagród. Wszyscy nagrodzeni uznali, że po wyczerpującej nauce będą wypoczywać czynnie. Postawili na sport i dobrą książkę. Za wygrane nagrody zakupili wygodne buty i sprzęt sportowy oraz interesujące ich książki. Sponsorami nagród byli: państwo Agnieszka i Paweł Gawrysiakowie - właściciele firmy „Galanit” w Krośniewicach, Prezes Banku Spółdzielczego w Krośniewicach pan Stanisław Łopatowski oraz pan Tomasz Gruszczyński - przedstawiciel Biura Turystycznego TEAM - TOUR w Kutnie. Organizatorki konkursu: Mirosława Krzyżostan i Hanna Szczygieł serdecznie dziękują w imieniu młodzieży i własnym wszystkim sponsorom za okazaną życzliwość i wspieranie naszych inicjatyw.

Cieszy fakt, że nagrody otrzymują uczniowie, którzy wielokrotnie reprezentowali szkołę na różnych konkursach, nie tylko chemicznych i matematycznych odnosząc znaczące sukcesy. Zwycięzcom gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i słonecznych wakacji.