główna zawartość strony

Studniówka A.D. 2023

„Taka to już jest ta młodość…/Dzikie porywy, zapędy,/ Zuchwałość butna i wyniosła(…)/ A jednak… coś w szaleństwach jest młodości(…)/ Co jest mądrzejsze od mądrości/ I rozumniejsze od rozumu…” – tak brzmiało clou imprezy, kwestia, którą jedna z tegorocznych maturzystek naszego liceum miała do wygłoszenia podczas oficjalnej części studniówki, w sobotni wieczór, 14 stycznia bieżącego roku.

Do miejscowej sali bankietowej „Rubina”, oprócz głównych bohaterów – licealistów – przybyło wielu gości, m.in. Burmistrz Krośniewic - p. Katarzyna Erdman, Dyrektor liceum - p. Agnieszka Bojanowska, nauczyciele, przedstawiciele innych klas oraz rodzice.

Oficjalną część tej wyjątkowej uroczystości otworzyła p. Agnieszka Bojanowska. Głoś zabrała również p. Katarzyna Erdman, a także wychowawczyni czwartoklasistów – p. Aleksandra Marciniak.

Były emocje, chwile wzruszenia i słowa, które zapadały w pamięć. Były też piękne kwiaty, uśmiechy oraz niezwykle przyjazna i serdeczna atmosfera wśród wszystkich zebranych w ten sobotni wieczór.

Na koniec części oficjalnej młodzież odtańczyła tradycyjnego poloneza, prezentując przy okazji styl, wdzięk, a przede wszystkim – swoje wyjątkowe kreacje.

A później… Później już tylko przednia zabawa przy muzyce DJ-a Dawida, który przez całą noc porywał wszystkich do tańca niezwykle „energetycznymi” przebojami.

Zabawa była szampańska, wystrój sali piękny, „oprawa” kulinarna niezwykle smakowita, a przeżycia – niezapomniane! Ta wyjątkowa noc na pewno zapadnie wszystkim w pamięci na długo. A dla utrwalenia tych niecodziennych chwil prezentujemy w galerii zdjęcia. Pozostała (obszerniejsza) część fotorelacji będzie później, dlatego odwiedzajcie stronę, Facebook i Instagram Liceum Ogólnokształcącego w Krośniewicach.

Pozostała (obszerniejsza) część fotorelacji będzie później, dlatego odwiedzajcie stronę, Facebook i Instagram Liceum Ogólnokształcącego w Krośniewicach.